آرشيو 2014 سپتامبر

دانلود آهنگ جدید

ایمیل پشتیبانی سایت : hamid.hajisafari@gmail.com

به دلیل به روز بودن روزانه سایت از صفحات دیگر هم استفاده کنید

هر چه از همسر رسد نیکوست

7

داشتن یک رابطه شاد و خوب کار سختی نیست! اگر می خواهید در رابطه زناشویی تان خوشبخت باشید، می توانید با ایجاد چند رفتار جدید و تغییرات کوچک در رابطه، شادی و خوشبختی را وارد زندگی تان کنید و آن را برای همیشه نگه دارید.

با اینکه خیلی از متخصصان می گویند باید روی درست کردن اشکالات رابطه متمرکز شوید و این گفته هم بسیار درست است اما تجربه گاهی اوقات ثابت کرده است اضافه کردن رفتارهای مثبت به رابطه تاثیر بسیار بیشتری بر خوشنودی زوج ها دارد. راه ها و رفتارهای زیادی وجود دارد تا به این هدف دست پیدا کنیم اما یکی از راهکار های پیشنهادی ما هدیه دادن است. هدیه دادن و هدیه گرفتن از کارهای جالبی است که در تمام دنیا به مناسبت های مختلف انجام می شود و از هر جنس، رنگ و سن که باشید، این کار ارتباطات عمیق تر و بهتری بین شما و دهنده یا گیرنده هدیه ایجاد می کند.

ادامه مطلب

با غم های پاییزی چه باید کرد؟

6

اگر بعضی‌ها با شروع پاییز حالشان بهتر می‌شود و یک دقیقه قدم زدن زیر نم‌نم باران را با دنیا عوض نمی‌کنند، برخی دیگر با رسیدن پاییز دچار غم و اندوه و افسردگی می‌شوند.
اختلالی که با کوتاه شدن روز و ابری شدن هوا در پاییز و زمستان خودش را نشان می‌دهد و تا اوایل بهار مهمان اجباری جان و روان می‌شود.
بسیاری از علائم افسردگی فصلی شبیه همان بیماری همیشگی افسردگی است با این تفاوت که این یکی معمولا در کمین جوان‌ترهاست و یکی از نشانه‌های آن افزایش وزن و اشتهاست.با توجه به تاثیر نور بر کاهش این افسردگی باید تا می‌توانید از نور طبیعی استفاده کنید، پس از خیر پرده‌های ضخیم و تیره رنگ بگذرید و سراغ رنگ‌های روشن بروید. میزکارتان را نزدیک پنجره قرار دهید و اگر سرما اذیتتان نمی‌کند، پنجره را باز کنید.

در افسردگی‌های فصلی، ورزشی که بیرون از منزل و در نور آفتاب انجام می‌شود بسیار موثر است. حتی اگر هوا ابری است باز هم قدم زدن و ورزش کردن در فضای آزاد برای بهبود اوضاع روحی‌تان مناسب است، پس همت کنید و از چاردیواری خانه خارج شوید.

از آنجا که حساسیت شما نسبت به سرما بیشتر است حسابی خودتان را بپوشانید و گرم نگه دارید، ضمن این که در آفتاب پاییزی از عینک آفتابی استفاده نکنید.

ادامه مطلب

اینگونه دوست داشتنی شوید

5

شاید در وجودتان و در اعماق روحتان می دانید که خدا دوستتان دارد و ارزشی بی حساب دارید. قدم بعدی این است که باید آن چه را که هستید به حداکثر برسانید.

بعضی از مردم دارای ویژگی هایی هستند که مثل مغناطیس دیگران را به طرف شان می کشاند. آن ها چیزی بیشتر از یک انسان دوست داشتنی هستند.  این ویژگی جذاب و حالت روحی مسحور کننده ، اکتسابی است و می توان آن را آموخت و کسب کرد.

اسراری وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند به فردی گیرا و پرجاذبه تبدیل شوید:

باید از خودتان شروع کنید
اگر می خواهید در ایجاد ارتباط با مردم برنده باشید، ابتدا باید خودتان برنده باشید. اگر شخصیت برنده ای برای خود نسازیم، در ارتباط با دیگران هم بازنده خواهیم بود.

ادامه مطلب

چگونه دیده می شوید؟!

4

حتی بسیاری از افراد با انجام کارهای نامناسبی مانند استراق سمع، پرس‌وجو از اطرافیان و کارهای مشابه سعی می‌کنند اطلاعاتی راجع به افکار دیگران درباره خودشان به دست بیاورند.

با وجودی که اکثر آدم‌ها می‌گویند که چندان اهمیت نمی‌دهند بقیه در موردشان چه فکری می‌کنند، اما واقعاً این‌طور نیست چون ما موجوداتی اجتماعی هستیم که دوست داریم با افراد دیگر ارتباط برقرار کنیم و دلمان می‌خواهد در محیطی که در آن زندگی می‌کنیم مورد قبول واقع شویم.

حاضر به پذیرش حقیقت هستید؟
اگر شما کنجکاو و پذیرا باشید احتمالاً دوست دارید درباره خودتان هم زیاد بدانید. و تمایل دارید وقتی دست به کاری می‌زنید، از دیگران درباره نحوه عمل خود سؤال کنید و تقریباً متوجه خواهید شد که در نظر دیگران چگونه به نظر می‌رسید. اما این به شرطی است که هنگام شنیدن نظر دیگران بتوانید احساسات خود را کنترل کنید و در مقابل نظرات ناخوشایند عصبانی نشوید و به اصطلاح از کوره در نروید. در این صورت بهتر می‌توانید از نظر دیگران درباره خودتان مطلع شوید. اما اگر از آن دسته آدم‌هایی باشید که به شدت تحت تأثیر احساسات خود قرار می‌گیرند یا اینکه اصلاً نمی‌توانند احساس خود  را بروز دهند، تشخیص و تعبیر واکنش افراد نسبت به خودتان، برای شما مشکل خواهد بود. اگر یاد بگیرید به موقع احساسات خود را بروز دهید و در لحظات حساس خود را کنترل کنید بر حالات درونی خود تسلط بیشتری خواهید داشت و از حالات درونی افراد دیگر هم بیشتر خبردار می‌شوید.

ادامه مطلب

با همسر رفيق‌بازم چه کار کنم؟!

3

قرار نيست بعد از ازدواج با دوستانتان قطع رابطه کنيد؛ فقط بايد مديريت صحيح داشته باشيد….

دکتر بهروز بيرشک، روان‌شناس باليني و عضو هيات علمي دانشگاه علوم‌پزشکي ايران، راهنمایی هایی را در مورد زندگی بعد از ازدواج کرده اند که در ادامه میخوانیم:

بعضي از افراد فکر مي‌‌کنند بعد از ازدواج بايد روابطشان را با دوستانشان محدودتر کنند. برخي هم تصور مي‌‌کنند براي داشتن يک زندگي سالم بايد رابطه‌شان را با دوست‌هاي قديمي قطع کنند اما هيچ يک از اين تفکرات درست نيست و هر فرد در زندگي به دوستاني نياز دارد و زوجين مي‌‌توانند بعضي از زمان‌هاي خود را به دوستان صميمي اختصاص دهند. البته ناگفته نماند که بعد از ازدواج شايد اين دوستي‌ها از بين نرود اما نوع آنها تغيير مي‌‌کند که بيشترين علت آن کمبود وقت آزاد و اولويت‌بندي افراد است.

ادامه مطلب