آرشيو 2014 آگوست

دانلود آهنگ جدید

ایمیل پشتیبانی سایت : hamid.hajisafari@gmail.com

به دلیل به روز بودن روزانه سایت از صفحات دیگر هم استفاده کنید

ترفندهای روح دادن به رابطه را یاد بگیرید

2

برای اینکه با اطرافیان ارتباط مؤثرتری داشته‌باشید درست و به‌موقع از آنها تعریف کنید

 این تعریف و تمجید عجب چیز پیچیده‌ای است، نه؟ شما از کسی تعریف می‌کنید. بعد لبخند می‌زنید و منتظر می‌مانید تا احساسات گرمی وجود طرف مقابل‌تان را پر کند. گاهی وقت‌ها این انتظار به درازا می‌کشد! اگر طرف مقابل‌تان یک ذره هم شک کند که تعریف شما برای رسیدن به خواسته‌های خودتان است، آن وقت این کار نتیجه معکوس دارد. اگر تعریف شما خالصانه نباشد، دیگر محال است که آن فرد دوباره به شما اعتماد کند. تعریف درست می‌تواند باعث روح دادن به یک رابطه شود پس وحشت‌زده نشوید! بیایید به جای اینکه خودمان را گیج کنیم، چند تکنیک فوق‌العاده در کیسه کوچولوی ترفندهای‌مان بگذاریم.

ادامه مطلب

رازهای مردانه ای که هر زنی باید بداند

1

نوبتی هم باشد حالا دیگر نوبت آقایان است که بروند زیر ذره بین و در مورد ویژگی های روانشناختی آنها برای خانم ها بگوییم

آشنایی با تفاوت های جنسیتی مهارت است. تا به حال فکر کرده اید که به عنوان یک زن چه چیزهایی باید در مورد ویژگی های جنسیتی همسرتان بدانید؟

نوبتی هم باشد حالا دیگر نوبت آقایان است که بروند زیر ذره بین و در مورد ویژگی های روانشناختی آنها برای خانم ها بگوییم. معمولا خانم ها می گویند ما یک سرزمین ناشناخته ایم که آقایان در مورد ما چیزی نمی دانند اما احتمالا با خواندن این مطلب متوجه می شوید سرزمین ذهن آقایان هم چندان برای تان شناخته شده نبوده است.
یادتان باشد دانستن این تفاوت های جنسیتی مانع خیلی از دعواهای بی مورد میان همسران می شود و به آنان کمک می کند اختلاف های شان را بهتر مدیریت کنند. پس این شما و این بعضی چیزهایی که می خواستید در مورد مردان بدانید اما روی آن را نداشتید از خودشان بپرسید.

ادامه مطلب